Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Gdańsku

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji „Zarządzanie i bezpieczeństwo pracy w dobie cyfrowej transformacji pracy - aspekty zarządcze i prawne”, która odbędzie się w dniach 19-20 października 2023 w Słupsku na Uniwersytecie Pomorskim.

Uczestnicy konferencji w pierwszym dniu będą mogli wysłuchać kilkanaście referatów w ramach trzech sesji konferencyjnych poświęconych zarządzaniu i bezpieczeństwu pracy w dobie cyfrowej transformacji pracy oraz nowym wyzwaniom w obszarze organizacji pracy. Referaty między innymi wygłoszą prof. Jerzy Auksztol z Głównego Urzędu Statystycznego, dr Małgorzata Pęciło-Pacek z Centralnego Instytutu Ochrony Pracy, Daniel Konkel z Urzędu Dozoru Technicznego, Łukasz Paroń z Ośrodka Szkolenia PIP we Wrocławiu, Patrycja Potocka, Paweł Grabowski i Dariusz Smoliński z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Gdańsku.

Dla zainteresowanych istnieje możliwość zakwaterowania w akademiku Uniwersytetu Pomorskiego (pokoje jednoosobowe, 116 zł za pokój, liczba miejsc ograniczona). Ewentualne rezerwacje noclegów proszę przesyłać do 2.10.2023 na adres dariusz.smolinski@gdansk.pip.gov.pl z dopiskiem w temacie e-maila „NOCLEGI - Pomorskie Forum Zarządzanie w obszarze bezpieczeństwa i zdrowia pracujących”.

Pobierz zaproszenie na konferencję.

Pobierz program konferencji „Zarządzanie i bezpieczeństwo pracy w dobie cyfrowej transformacji pracy - aspekty zarządcze i prawne”.

Szczegóły wydarzenia:

Data wydarzenia:
od 19 października 2023, godz. 13:21
do 20 października 2023, godz. 13:21

Strefa czasowa: (UTC+01:00)
Uniwersytet Pomorski w Słupsku

Konferencje

Stacjonarne

Udostępnij:

Weź udział

Najbliższe wydarzenia

Szukaj

Logo PIP

Menu