• RSS
  • Wersja tekstowa
12.05.2021 Artykuł archiwalny

Informacja o konkursie „Pracodawca Pomorza – godny zaufania pracownikom młodocianym 2020”, którego organizatorem jest Pomorska Wojewódzka Komenda OHP.

W ramach nawiązanego porozumienia o współpracy z Pomorską Wojewódzką Komendą Ochotniczych Hufców Pracy w Gdańsku, poniżej przedstawiamy informację o konkursie adresowanym do pracodawców woj. pomorskiego.
Pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Gdańsku zaprasza pomorskich pracodawców zatrudniających pracowników młodocianych do udziału w konkursie „Pracodawca Pomorza - godny zaufania pracownikom młodocianym 2020”.
Główną ideą tej inicjatywy jest wyróżnienie pracodawców, którzy w sposób szczególny działają w zakresie zatrudnienia osób poniżej 18 roku życia, ponoszą koszty i wkładają wysiłek w przygotowanie młodzieży do uczestnictwa w rynku pracy, który ciągle zmienia się i przekształca.
Jednym z celów konkursu jest również szeroko rozumiana promocja zatrudniania młodocianych pracowników – uczestników OHP przez pracodawców.
Konkurs organizowany przez OHP oraz PIP adresowany jest do pracodawców zatrudniających pracowników młodocianych w celu przygotowania zawodowego, posiadających siedzibę lub miejsce prowadzenia działalności na terenie województwa pomorskiego.
Konkurs będzie realizowany w dwóch kategoriach:
· kategoria I pracodawca zatrudniający do 5 pracowników młodocianych w celu przygotowania zawodowego w 2020 r.
· kategoria II pracodawca zatrudniający 6 i więcej pracowników młodocianych w celu przygotowania zawodowego w 2020 r.
Do konkursu pracodawców zgłaszać się mogą instytucje, organizacje, pełnoletnie osoby indywidualne za zgodą zgłaszanego oraz sami zainteresowani. Partnerem konkursu jest Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku. To pierwsza wspólna inicjatywa obu instytucji i na pewno nie ostatnia. Patronatem konkurs objęła poseł RP Magdalena Sroka.
Pracodawcy nominowani do konkursu zostaną uhonorowani pamiątkowym dyplomem, laureaci konkursu otrzymają specjalne statuetki wykonane przez uczestników OHP. Nagrody zostaną wręczone podczas gali finałowej. Wszystkie szczegóły konkursu znajdują się na stronie internetowej:
https://www.ohp.pl/aktualnosci/komenda-pomorskie/pracodawca-pomorza-godny-zaufania-pracownikom-mlodocianym-2020.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Północna.TV, Radio Gdańsk i Dziennik Bałtycki.

Regulamin konkursu wraz z załącznikami:

Konkurs wojewodzki Pracodawca Pomorza- godny zaufania pracownikom mlodocianym 2020.pdf
Zalaczniki do regulaminu 1.pdf


GIP Przejdź do GIP

Kalendarium

PWŚCPSN
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234