Inspekcja pracy partnerem konkursu dla służby bhp

Rusza pierwsza edycja konkursu „Służba bhp – najlepszy doradca pracodawcy”, ogłoszonego przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP. Państwowa Inspekcja Pracy jest partnerem konkursu i wspiera przedsięwzięcie merytorycznie.

Celem konkursu jest promowanie najbardziej zaangażowanych przedstawicieli służby bhp – zarówno zatrudnionych w zakładach pracy, jak również świadczących doradztwo bhp w charakterze zewnętrznych specjalistów.

W dobie nowych, niełatwych wyzwań dla bezpieczeństwa pracy, kreatywna i sprawnie funkcjonująca służba bhp to ważny element profesjonalnego, dbającego o dobrostan pracowników, przedsiębiorstwa.

W konkursie nagradzane będą szczególnie wartościowe, zasługujące na wyróżnienie dokonania przedstawicieli służby bhp, którzy poprzez swoją pracę przyczyniają się do kształtowania bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, budowania kultury bezpieczeństwa, a przede wszystkim do ograniczania liczby wypadków i chorób zawodowych w zakładach pracy.

Konkurs przebiega w dwóch etapach – regionalnym oraz krajowym. Termin zgłaszania jego uczestników upływa 30 czerwca br. Szczegółowe informacje na temat konkursu można znależć na stronie http://www.ospsbhp.pl/aktualnosci/konkursu-sluzba-bhp---najlepszy-doradca-pracodawcy.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, dostępnym poniżej, oraz do udziału w konkursie. Poniżej znajdują się również karta zgłoszenia oraz oświadczenie, które należy złożyć przy zgłoszeniu.

Regulamin Konkursu Sluzba bhp najlepszy doradca pracodawcy.pdf
Karta zgloszenia docx 20 KP.docx
Oswiadczenie docx 20,3 KP.docx