• RSS
  • Wersja tekstowa
05.06.2020 Artykuł archiwalny

Inspekcja pracy partnerem konkursu dla służby bhp

Rusza pierwsza edycja konkursu „Służba bhp – najlepszy doradca pracodawcy”, ogłoszonego przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP. Państwowa Inspekcja Pracy jest partnerem konkursu i wspiera przedsięwzięcie merytorycznie.

Celem konkursu jest promowanie najbardziej zaangażowanych przedstawicieli służby bhp – zarówno zatrudnionych w zakładach pracy, jak również świadczących doradztwo bhp w charakterze zewnętrznych specjalistów.

W dobie nowych, niełatwych wyzwań dla bezpieczeństwa pracy, kreatywna i sprawnie funkcjonująca służba bhp to ważny element profesjonalnego, dbającego o dobrostan pracowników, przedsiębiorstwa.

W konkursie nagradzane będą szczególnie wartościowe, zasługujące na wyróżnienie dokonania przedstawicieli służby bhp, którzy poprzez swoją pracę przyczyniają się do kształtowania bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, budowania kultury bezpieczeństwa, a przede wszystkim do ograniczania liczby wypadków i chorób zawodowych w zakładach pracy.

Konkurs przebiega w dwóch etapach – regionalnym oraz krajowym. Termin zgłaszania jego uczestników upływa 30 czerwca br. Szczegółowe informacje na temat konkursu można znależć na stronie http://www.ospsbhp.pl/aktualnosci/konkursu-sluzba-bhp---najlepszy-doradca-pracodawcy.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, dostępnym poniżej, oraz do udziału w konkursie. Poniżej znajdują się również karta zgłoszenia oraz oświadczenie, które należy złożyć przy zgłoszeniu.

Regulamin Konkursu Sluzba bhp najlepszy doradca pracodawcy.pdf
Karta zgloszenia docx 20 KP.docx
Oswiadczenie docx 20,3 KP.docx
 


GIP Przejdź do GIP

Kalendarium

PWŚCPSN
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234