Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Gdańsku

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 19 października 2023
0:48 minut
Konferencja w Słupsku

Rozpoczęła się właśnie kolejna organizowana na Uniwersytecie Pomorskim w Słupsku we współpracy z Okręgowym Inspektoratem Pracy w Gdańsku Ogólnopolska Konferencja Naukowa.

W tym roku przedmiotem konferencji jest „Zarządzanie i bezpieczeństwo pracy w dobie cyfrowej transformacji pracy - aspekty zarządcze i prawne”.

Dzisiejszy dzień podzielony jest na dwie sesje. Pierwsza sesja nosi temat „Współczesne wyzwania w zakresie ochrony pracy – perspektywa międzynarodowa”. Następnie odbędzie się panel dyskusyjny „Oswajanie pracy zdalnej – czy nauczyliśmy się żyć z pracą świadczoną na odległość”. Kolejna sesja to „Praca na odległość – wyzwania prawne i organizacyjne” Na koniec odbędzie się panel dyskusyjny „Praca – Zarządzanie – Bezpieczeństwo” .

Drugiego dnia konferencji inspektorzy pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Gdańsku przeprowadzą praktyczne warsztaty dla przedstawicieli służ bhp dotyczące kwestii związanych z oceną ryzyka zawodowego. Tego dnia odbędzie się też wizyta studyjna w jednym z zakładów pracy.

Program Konferencji

 

Galeria

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu